Китайська мова

Знати багато мов — значить мати багато ключів до одного замка.

Вольтер

Китайська мова, репетиторство

Китайська мова — це одна з китайсько-тибетських мов, яка розповсюджена в Лаосі, КНР, Камбоджі, Індонезії, В'єтнамі, М'янмі, Малайзії, Таїланді, Сінгапурі та ін. Китайська мова є офіційною мовою КНР. Путунхуа (кит. «проста, звичайна мова») — сучасна літературна китайська мова, яка базується на пекінському різновиді китайської мови, є офіційною мовою Тайваню та Сінгапуру.

Більшість китайців, для яких рідними є непівнічні діалекти китайської мови, достатньо добре володіють путунхуа. Загальна кількість знаків в системі китайського письма налічує 80 тис. Для читання офіційної китайської преси достатньо знати 3-4 тисячі ієрогліфів.Кількість носіїв: 1.3 млрд. Китайська мова набирає що раз більшої популярності у зв’язку із зростанням бізнесових справ з цією країною. Особливо знання китайської мови допомагають досягнути бажаних результатів при веденні переговорів. Відвідуючи наші курси китайської, Ви отримуєте можливість не тільки розширити свої лінгвістичні знання, але також й почерпнути безліч цікавої інформації, яка стосується культури Китаю.

РЦ «Акцент» пропонує оволодіти практичною китайською розмовною мовою з використанням учбових посібників та дисків, розроблених носіями мови. Вивчається також граматика та ієрогліфіка, які є необхідними для практичного оволодіння цією мовою. Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв. носіями мови. Має бути так: заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні ( 2 особи) та групові (до 8-ми осіб).

Back to top