Японська мова

Той, хто подорожує до іншої країни без найменшого знання мови, їде не у подорож, а до школи.

(Френсіс Бекон)

Японська мова, репетиторство

Японська мова ( ) — це мова, походження якої до сьогодні не визначено. Є офіційною мовою Японії. В основному поширена на Японському архіпелазі і частково використовується в північно- східному Китаї, також в Північній та Південній Кореї, на Тайвані. Японська мова графічно виражається двома азбуками кана (хіраґана і катакана) та китайськими ієрогліфами. Словник японської мови складається з мільйона слів значна частина яких після другої світової війни була запозичена з англійських слів. В японській мові майже всі слова пишуться ієрогліфами, а допоміжні слова - каною. Всі числівники, займенники, іменники записуються ієрогліфами, а змінювана частина або закінчення прикметників та дієслів – силабічною абеткою. Нормою сучасного японського письма є "змішаний текст з ієрогліфів і абетки" ( кандзі кана мадзірібун).

Абетка хірагана використовується для запису закінчень слів та суфіксів, що й полегшує прочитання слів. Абетку катакана використовують для запису іноземних імен і іноземних запозичень (крім запозичень із китайської і частково корейської мов). У сучасній японській мові використовуються три основні системи письма: запозичені з Китаю ієрогліфи кандзі та дві японські силабічні абетки кана — хіраґана й катакана. Ієрогліфами кандзі () записують імена іменників, основи прикметників та дієслів, японські власні імена. В сучасній японській мові поряд з ієрогліфами кандзі використовуються так звані японські ієрогліфи - «національні знаки» кокудзі. Необхідний мінімум для розуміння сучасної письмової мови становить 1945 ієрогліфів.В японській мові використовується китайський вертикальний традиційний спосіб письма під назвою «татеґакі». Його суть полягає в розташуванні знаків зверху донизу, а рядків та стовпців – справа наліво. Даний спосіб використовується в художній літературі , газетах. У науково-технічній літературі використовується європейський спосіб письма йокоґакі в якому знаки ідуть зліва направо, а рядки — зверху вниз.

Кількість носіїв: 128 млн.

РЦ "Акцент" пропонує оволодіти практичною японською розмовною мовою з використанням учбових посібників та дисків, розроблених носіями мови. Вивчається також граматика та ієрогліфіка, які є необхідними для практичного оволодіння цією мовою. Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв.

Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top