УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Мова - втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо , вивчаймо , розвиваймо ! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови...

Максим Рильський

Українська мова та література, репетиторство

Метою викладання курсу ЛІТЕРАТУРИ є ознайомлення учнів зі своєрідною складовою літературного процесу - українським письменством від давнини до сьогодення, виховання високої читацької і загальної культури, вироблення естетичного смаку, власного світогляду учнів, а також сприяння всебічному розвитку та духовному збагаченню слухачів курсу.

Метою викладання курсу «Українська мова» є поглиблення знання учнів про лексичну і граматичну системи рідної мови, ознайомлення учнів з багатством її стилістичних засобів, удосконалювання їхніх мовних умінь і навичок.

Викладачі української мови РЦ «Акцент» запропонують Вам індивідуальне або групове навчання, курси для початківців, спеціальні курси ділової української мови, курси з мови професійного спілкування, курси по риториці та культурі українського мовлення, індивідуальні курси, що корегують, курси української мови для іноземців.

Крім того, у нас ви зможете отримати підготовку до ЗНО по українській мові та літературі.

Програма курсу складена на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання, яка затвердженої Міністерством освіти і науки України (Наказ No1218 від 08.12.2010 року).

Цей курс допоможе Вам якісно та швидко підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2014 з предмета "Українська мова i лiтература".

Навчальний курс містить:

  • рекомендації щодо специфіки проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • перелік літератури для самопідготовки;
  • діагностичний тест з поясненнями до відповідей;
  • 6 тематичних модулів для повторення матеріалу відповідного розділу з тематичними тестами;
  • підсумковий тест, що дозволить перевірити знання з предмета.

Заняття проводяться у зручний для вас час по узгодженому графіку і можуть бути індивідуальні, напів індивідуальні (2 осіб) та групові (до 8 ос.).

Back to top