МАТЕМАТИКА

Важлива не кількість знань, а якість їх. Можна знати дуже багато чого, не знаючи найпотрібнішого.

Лев Толстой

Математика, репетиторство

Математику заслужено вважають одним із найважчих шкільних предметів. Багато школярів саме по цьому предмету мають відставання та погані оцінки, некомфортно почувають себе на уроках. Але це не обов’язково пов’язано з відсутністю нахилу до точних наук. В звичайній школі вчителю необхідно в умовах обмеженого часу та жорсткого навчального плану подати учням певний об’єм знань. Виділених 45 хв на увесь клас (15 і більше осіб) не достатньо, щоб приділити увагу кожному учню і доступно пояснити незрозумілі йому моменти. У РЦ «Акцент» ми допоможемо вашим дітям і вам розвинути любов до математики.

Зниження успішності не єдина проблема, з якою стикається школяр. Підготовка до ЗНО по математиці може стати серйозним викликом для вашої дитини. При вступі у ВУЗи величезне значення мають результати саме з цього предмету. Звісно, не кожен планує здобути освіту в галузі точних наук, але незважаючи на це, результати ЗНО по математиці є обов’язковими для усіх випускників, тому отримання поганої оцінки по цьому предмету може ускладнити вступ у ВУЗ.

Заповнити проблеми в отриманих знаннях, освіжити пройдений матеріал, пройти важкі тести по математиці та успішно скласти ЗНО за короткий час під силу лише досвідченому і професійному викладачу. РЦ «Акцент» пропонує різноманітні індивідуальні програми направлені на школярів різної вікової групи, а також для студентів та дорослих. Досвідчені репетитори з математики, які мають багаторічний досвід, проведуть вашу дитину та вас по усіх рівнях математики, дохідливо та цікаво пояснять складні моменти, допоможуть по-новому подивитися на математику та полюбити її.

Перед початком курсу наші викладачі проведуть пробне тестування, яке виявить проблеми в знанні предмету.

Заняття проводяться у зручний для вас час по узгодженому графіку і можуть бути індивідуальні та напів індивідуальні (2 осіб).

Back to top