НОВИНИ

Той, хто подорожує до іншої країни без найменшого знання мови, їде не у подорож, а до школи.

Френсіс Бекон

До уваги старшокласників та їх батьків!!!

РЦ "АКЦЕНТ" запрошує на психологічні тренінги для визначення профорієнтації з кандидатом психологічних наук Оленою Сазоновою.

Визначіть, яка саме професія ваша! Вдало поставте "АКЦЕНТ" у подальшій підготовці. А ми вам у цьому допоможемо.

Вибір професії або професійне самовизначення - основа самоствердження людини в суспільстві, одне із головних та найважливіших рішень у житті.

Процес професійного самовизначення пронизує увесь життєвий шлях людини. Проте, піком цього процесу є акт ухвалення рішення про вибір професії. Професійне самовизначення являє собою вибір, який здійснюється у результаті аналізу внутрішніх ресурсів людини, її уподобань, індивідуальних якостей і здібностей, а також співвіднесення їх з вимогами професії.

Старшокласників завжди хвилює проблема вибору професії. Тому, основним завданням профорієнтаційної роботи є допомога у формуванні у цієї групи молодих осіб ефективного рішення, яке вплине на вибір професії та буде віддзеркалювати як індивідуальні, так і суспільні потреби.

Три заняття по 90 хвилин: психологічний тест, психологічний тренінг та обговорення результатів, на які запрошуються також батьки. По закінченні, видається психологічний портрет особистості з зазначенням профорієнтаційних схильностей.

Запрошуємо!

Back to top