Норвезька мова

Той, хто подорожує до іншої країни без найменшого знання мови, їде не у подорож, а до школи.

(Френсіс Бекон)

Норвезька мова, репетиторство

Норвезька мова (norsk) — мова германської групи, індо-європейської сім’ї мов, якою розмовляють у Норвегії. Історично норвезька найближча до фарерської та ісландської мов. Однак завдяки значному впливу данської мови і деякому впливу шведської, норвезька близька також і до цих мов. Сучасніша класифікація розміщує норвезьку разом з данською і шведською у групу материкових скандинавських мов, на відміну від острівних скандинавських мов. Через деяку географічну ізоляцію окремих районів Норвегії існують значні розбіжності в словниковому складі, граматиці і синтаксисі серед діалектів норвезької. Протягом сторіч письмовою мовою Норвегії була данська.

Як установлено законодавством і урядовою політикою, зараз у країні є дві офіційні форми норвезької мови — букмол (bokml, букв. «книжкова мова») і нюношк (nynorsk, букв. «нова норвезька»). Кількість носіїв: 4,8 млн.

РЦ «Акцент» пропонує оволодіти практичною норвезькою розмовною мовою з використанням учбових посібників та дисків, розроблених носіями мови. Вивчається також грамматика, яка є необхідною для практичного оволодіння цією мовою. Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв.

Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top