ФІЗИКА

Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, так плід солодкий.

Леонардо да Вінчі

Фізика, репетиторство

Фізика – це одна з перших шкільних дисциплін, в якій учень зіштовхується по- справжньому з науковим підходом до вивчення навколишнього світу, розглядом предмету з різних точок зору, побудовою абстрактних моделей і перевіркою всіх логічних висновків за допомогою практичного експерименту. Звичайно, це не кожному дається легко. У цьому і полягає основна трудність вивчення фізики. Фізика дозволяє розвинути просторове мислення та логіку. Найважливіше – навчити учня уявити процеси, які відбуваються у вигляді різноманітних моделей.

Щоб допомогти школярам освоїти непростий предмет, РЦ «Акцент» розробив інтенсивну програму по вивченні фізики для учнів 7-11 класів та для дорослих.

Мета таких курсів – підтягнути знання і навчити дітей та дорослих вільно орієнтуватися у складному, але водночас такому захопливому світі фізики. Знання фізики – це розуміння фундаментальних законів, а не механічне зазубрювання формул. Програма курсів включає в себе велику кількість задач, експериментів, тематичних та екзаменаційних тестів. Ми також допоможемо вашій дитині успішно підготуватися та пройти тести ЗНО по фізиці.

А також, наші викладачі прикладуть максимум зусиль, щоб розвинути у вашій дитині і вас любов та інтерес до цієї чудової дисципліни – фізики.

Заняття проводяться у зручний для вас час по узгодженому графіку і можуть бути індивідуальні та напів індивідуальні (2 осіб).

Back to top