Португальська мова

Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, - слова досягають її голови. Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.

(Нельсон Мандела)

Португальська мова, репетиторство

Португальська мова (lngua portuguesa) – це одна з романських мов іберо- германської підгрупи. Португальська є офіційною мовою Португалії, Східного Тимору і Макао, Бразилії, Анголи, Мозамбіка, Кабо-Верде, Гвінеї-Бісау, Сан-Томе, Принсипі.

Португальська є однією з офіційних мов Східного Тимору (разом з тетум та китайською) та Макао( разом з китайською). Розмовляють португальською також в Люксембурзі, Намібії і Парагваї. Португальські креольські мови — є основними мовами у Кабо-Верде і важливими у Гвінеї-Бісау.

Португальською мовою розмовляє близько 188 мільйонів чоловік в Південній Америці, 17 мільйонів в Африці, 12 мільйонів в Європі, 2 мільйони в Північній Америці і 610 тис. в Азії.

Португальській мові часто даються прізвиська: «мова Камоенса», за ім'ям автора епопеї «Лузіади» (Os Lusadas), «Остання квітка Лаціо» (вислів Олавіо Білака) і «солодка мова» (вислів Сервантеса). Самі носії португальської мови називають себе «лузофонами» (lusfonos), від слова Лузітанія — назви римської провінції на території сучасної Португалії. Кількість носіїв: 220 млн.

У РЦ "Акцент" програма курсу охоплює всі чотири навички володіння мовою (усне і письмове мовлення, розуміння усної та письмової мови), а також вивчення фонетики, граматики, розширення словникового запасу, знайомство з культурою та звичаями Португалії). Використання аудіо- та відеоматеріалів, сучасних методик.

Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв.

Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top