Румунська мова

Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, - слова досягають її голови. Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.

(Нельсон Мандела)

Румунська мова, репетиторство

Румунська (limba romn) — східнороманська мова, найбільше поширена в Румунії та Молдові (24-28 мільйонів мовців). Має офіційний статус у Румунії, Молдові, Автономному краю Воєводині (Сербія) та на горі Афон (Греція).

В українській мові іноді іменується волоською. В Молдові мова офіційно відома також під назвою молдовська або молдавська (limba moldoveneasc). Крім того, румунська мова поширена в Італії, Іспанії, Болгарії, США, Канаді, Ізраїлі, Росії, Португалії, Великій Британії, Франції, Україні та Німеччині. В Україні є регіони, де румунська є досить поширеною мовою, — це Чернівецька, Закарпатська та Одеська області. Тут функціонують румунські школи, газети, транслюють теле- та радіопрограми. Чернівецький університет готує вчителів для румунських шкіл на факультетах філології, математики та фізики. Румунська є офіційною чи адміністративною мовою у деяких спільнотах та організаціях, таких як Латинський союз та Європейський союз. Крім того, румунська є однією з 5 мов, якими надають релігійні послуги в монашому самоуправлінні на горі Афон.

РЦ "Акцент" пропонує оволодіти практичною румунською розмовною мовою з використанням учбових посібників та дисків, розроблених носіями мови. Вивчається також грамматика, яка є необхідною для практичного оволодіння цією мовою.

Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв.

Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top