Російська мова

Якщо ви розмовляєте з людиною мовою, яку вона розуміє, - слова досягають її голови. Якщо ви розмовляєте з людиною її мовою, то слова досягають серця.

(Нельсон Мандела)

Російська мова, репетиторство

Російська мова (русский язык) — слов'янська мова, належить до групи східнослов'янських мов разом з українською та білоруською мовами. Російська мова — найпоширеніша зі слов'янських мов, одна з найпоширеніших мов світу, щодо кількості мовців посідає восьме місце після китайської, англійської, гінді, бенгальської, арабської, португальської та іспанської. Входить до 10 найпопулярніших мов серед користувачів Інтернету.

РЦ «Акцент» пропонує ефективне навчання російської мови для іноземців. Всі наші курси російської мови розробляються з урахуванням цілей і побажань клієнтів так, щоб учні щонайшвидше відчули свободу спілкування в російськомовному оточенні. Ми прагнемо розвинути здібності наших студентів сприймати російську за допомогою ретельно підібраних цікавих високоякісних матеріалів. Ми заохочуємо студентів застосовувати отримані теоретичні знання мови в щоденному спілкуванні. Разом з навчанням в класі, наші викладачі дають практичні уроки в реальних ситуаціях - на вулиці, в магазині, в кафе і т.і. Подібне занурення в мовне середовище не тільки є виключно ефективним, але і приносить задоволення і радість. Наші педагоги навчають іноземців різних національностей на рівнях від початківця до професійного.

Російська з нами - це не складно, російська - це цікаво!

Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв. Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top