МІЖНАРОДНІ ТЕСТИ ТА ЗНО

«Той, хто подорожує до іншої країни без найменшого знання мови, їде не у подорож, а до школи»

Френсіс Бекон

РЦ «АКЦЕНТ» проводить підготовку учнів до ЗНО з англійської, німецької , французької, української мов та математики, фізики, хімії, біології, історії, географії, літератури. Під час підготовки до ЗНО використовуються не лише шкільні підручники, але й сучасні ефективні методики навчання, аудіо- та відеоматеріали. Ми проводимо вступне тестування, аби визначити рівень знань абітурієнта. Протягом навчального курсу проводяться також проміжні тестування за вивченими темами, а також аналіз помилок. Підготовка до ЗНО є свого роду тренуванням, адже учень має не лише вірно виконати всі завдання, але й зробити це за лімітований період часу. Саме тому однією з наших основних цілей є ознайомлення учнів з типовими завданнями, що зустрічаються на іспиті, а також проведення їх в умовах, схожих до умов екзамену.

Ми пропонуємо курси з підготовки до складання міжнародних екзаменів TOEFL , IELTS та ESOL.

Такі курси розраховані на 4 місяці та на 6 місяців. Програма базується на посібниках з підготовки до даних тестів таких авторів як Barons, Bruce Stirling, Douglas Pierce, Sean Kinsell, Sam McCarter і Rawdon Wyatt.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language ) — це міжнародний екзамен з англійської мови , який складають люди, для яких англійська мова є іноземною. TOEFL розробили Educational Testing Service (ETS) та Прінстонський університет.Основне завдання TOEFL — оцінити рівень підготовки тих, для кого англійська мова не є рідною. Подання результатів такого тесту є обов'язковим під час вступу до до більш ніж 2400 коледжів та університетів США, Канади та деяких інших країн. Результати саме цього тесту необхідні під час вступу до всіх університетів США студентів або аспірантів, що раніше навчались іншою мовою. Окрім цього, здавати TOEFL необхідно для участі в багатьох міжнародних програмах стажування у закладах, в яких навчанння відбувається англійською мовою. Також деякі наукові та сертифікаційні програми вимагають від претендентів складання TOEFL. Екзамен складається із 4-х частин: Listening Comprehension, Structure and Written Expression, Reading Comprehension та Test of Written English.

IELTS ( International Englsih Language Testing System ) — це міжнародний екзамен з англійської мови, розроблений для визначення рівня володіння англійською мовою для людей, які бажають вчитись чи працювати в англомовному середовищі, чи емігрувати в одну з цих країн.

Більш ніж мільйон людей кожний рік проходять цей тест. Результати екзамену IELTS приймають більше 6000 державних та професійних організацій в 125 країнах світу, більшість з яких знаходиться в країнах Британської Співдружності. Майже всі університети Австралії, Канади, Нової Зеландії, Великобританії та Америки визнають IELTS, який також використовують для еміграції в ці країни та вимагають при прийомі на офіційну роботу за кордоном. Під час підготовки до складання тесту IELTS особлива увага приділяється британській англійській мові.

ESOL (Cambridge English Language Assessment), Кембріджські екзамени — група іспитів з англійської мови, які проводяться однойменним підрозділом екзаменаційної ради Кембріджського університету (UCLES).

Back to top