Українська мова

Кордони моєї мови означають кордони мого світу.

(Людвіг Вітгенштайн)

Українська мова, репетиторство

Українська мова (історичні назви — руська, русинська—наша рідна мова. Належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної сім'ї. Число мовців — близько 45 млн, більшість яких живе в Україні. Є державною мовою в Україн, офіційною мовою Придністров'я. Поширена також у Білорусі, Молдові, ПольщіРосії, Румунії, Словаччині, Казахстані, Аргентині, Бразилії, Великій БританіїКанаді, СШАта інших країнах, де мешкають українці. Українською мовою в світі послуговуються від 41 до 45 млн осіб, вона є другою чи третьою слов'янською мовою за кількістю мовців (після російської та, можливо, польської) та входить до третього десятка найпоширеніших мов світу. РЦ «Акцент» пропонує вивчення української мови у міні-групах. Мета навчання: подолати у кожного слухача мовний бар’єр, щоб кожен учасник зміг говорити, читати і писати українською мовою!

Курси орієнтовані на іноземців, які бажають вивчати українську мову або покращити свої знання, уміння та навички.

Курси української для іноземців передбачають комунікативний підхід та забезпечують формування навичок аудіювання, читання, письма, ведіння розмови. У процесі навчання слухач знайомиться з країнознавчою інформацією та культурою України, лінгвістичними особливостями мови.

Ми заохочуємо студентів застосовувати отримані теоретичні знання мови в щоденному спілкуванні. Разом з навчанням в класі, наші викладачі дають практичні уроки в реальних ситуаціях - на вулиці, в магазині, в кафе і т.і. Подібне занурення в мовне середовище не тільки є виключно ефективним, але і приносить задоволення і радість. Наші педагоги навчають іноземців різних національностей на рівнях від початківця до професійного.

Українська мова з нами - це не складно, це цікаво!

Заняття проводяться двічі на тиждень у зручний для вас час по 90 хв.

Заняття можуть бути: індивідуальні, напівіндивідуальні (2 особи) та групові (від 3-х до 8- ми осіб).

Back to top