Передзвоніть мені1

Навчальний курс

Німецька мова

Для кого?

1.

Для дорослих, які хочуть удосконалити
свої знання, отримати сертифікат
підтвердження знання мови, для
роботи (в Україні і за кордоном).
Для апробації диплому за кордоном,
для проходження співбесід
та екзаменів у консульствах

2.

Для студентів, які хочуть
поглибити свої знання,
для отримання сертифікату
підтвердження знання мови,
для продовження освіти
за кордоном

3.

Для школярів, які хочуть покращити
свої знання або вивчити
нову мову, для здачі
ДПА чи ЗНО

4.

Для тих, хто шукає можливість
вивчати сучасну німецьку мову
систематично, цікаво і ефективно.

5.

Для бажаючих поглибити
свої знання та скласти іспити
Гете-інституту, щоб отримати
міжнародні сертифікати DAF,
Sprachdiplom.

6.

Для корпоративних
замовників з виїздом
викладача у їх офіс

Що Вас очікує?

Кваліфіковані викладачі використовують індивідуальний підхід до кожного слухача, враховуючи його вік, здібності, рівень знань, темперамент.

Повний комплект необхідних навчальних матеріалів в різних форматах.

На кожному занятті розвиваються всі основні мовні компетенції: мова, граматика, аудіювання, читання і письмо.

Складання діалогів, моделювання реальних ситуацій, перегляд і обговорення фільмів, розмовні тренінги

Безкоштовна консультація

Як проходить навчання:

1.

Заняття проходять в теплій невимушеній атмосфері та в невеликих групах до 8 людей!

2.

Лексика. Щотижня ми працюємо над новою лексичною темою.

3.

Акцент робиться на активний розвиток мовних навичок. Ми вчимо Вас розмовляти!

4.

Вимова. Постановка вимови на кожному уроці. Ми уважно стежимо за тим, як Ви говорите і активно формуємо навички правильної вимови.

5.

Граматика. Ми не навчаємо сотням правил. Ми показуємо Вам закономірність (граматичну конструкцію) і відразу ж активуємо її на розмовному рівні.

6.

Консультації з викладачем, інтенсивні та індивідуальні заняття.

7.

Видача Міжнародного Сертифікату відповідно до вимог Європейської сертифікаційної комісії CEF, який також визначається МОН України для подальшого навчання або працевлаштування як у країні, так і за кордоном

Як проходить навчання:

Рефат Асанов

Вивчав німецьку мову в РЦ Акцент у напів індивідуальному форматі. Заняття проводилися по інтерактивних методиках, що значно полегшувало засвоєння інформації та допомагало налаштуватися на навчання після робочого дня. Загалом, я задоволений результатом.

Григорій Цицик

Задоволений навчанням в "Акценті", бо графік був максимально підлаштований під мої потреби, оскільки я працюю хірургом і у мій робочий час часто раптово підлягає змінам. Зі мною працювала викладач німецької Юлія Ярославівна. Заняття з нею були продуктивні, мотивуючі та цікаві. Приємно, що у цій школі серйозне відношення до якості навчання та відбору персоналу. Рекомендую.

Ольга Содомора

Ми вдячні "Акценту" за чудовий і з користю проведений час! Вперше наша 7-річна донька потрапила в "Акцент" випадково, коли ми обрали саме цей літній табір з огляду на зручну локацію і цікаву програму, розраховану на повний день, в червні минулого року (три години англійської і година німецької щодня, ігри, прогулянки, екскурсія). В школі наразі наша донька вивчає лише англійську. Натомість в таборі вона дуже зацікавилась німецькою, тож з вересня стала наймолодшою ученицею дитячої групи. Дитина дуже задоволена, на заняття іде з радістю, навіть домашні завдання виконує охоче! За 6 місяців навчання вже може трішки розмовляти, читати, розповісти щось про себе. Дуже пишається тим, що знає і може більше, ніж двоюрідна сестричка, що вже другий рік вивчає німецьку в спеціалізованій школі. (smiley) Ми вдячні нашому викладачу п. Анастасії за терпіння, професійність, доброзичливість і вміння зацікавити, за системний і гнучкий підхід, а особливо - за веселу атмосферу на уроках! Записуючи дитину в групу, я мала сумніви щодо доцільності вивчення другої іноземної мови в той час, як в школі ми щойно минулого року почали вивчати англійську. Проте я не пошкодувала ні разу! Це не тільки не стало на заваді, це навіть збільшило інтерес дитини до вивчення іноземних мов, хоч англійська у нас дещо поступається німецькій. (smiley) Дякуємо нашому викладачу і "Акценту" за можливість відкривати світ через вивчення іноземної мови! Успіхів і наснаги вам в роботі!