Передзвоніть мені1

Навчальний курс

Польська мова

Для кого?

1.

Для тих, хто постійно
розвивається і хоче
отримувати нові знання.

2.

Для тих, хто хоче
знайти для себе роботу
в Польщі і підписати
контракт про співпрацю
з польськими
компаніями.

3.

Для осіб, які готуються
до співбесіди в консульстві
на отримання Карти Поляка

4.

Бажаючим навчатися у Польщі,
отримати престижний дипломом,
з яким можна працювати в
будь-якій країні Європи, і
отримувати гідну зарплату

5.

Для корпоративних
замовників з виїздом
викладача у їх офіс

Що Вас очікує:

Професійні та досвідчені викладачі. Приємна, дружня атмосфера. Сучасні навчальні матеріали

Міні-групи до 8 осіб! Індивідуальний підхід до кожного студента з урахуванням його рівня підготовки, цілей і планів, особливостей сприйняття нової інформації.

Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці

Програма розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

Безкоштовна консультація

Переваги курсу:

1.

Наші викладачі польської мови - висококваліфіковані фахівці, дипломовані педагоги, які щорічно проходять навчання на методичних курсах в польському державному центрі підвищення кваліфікації вчителів.

2.

Заняття у всіх групах проводяться за навчальними програмами, які повністю відповідають загальноєвропейській Классификації рівнів знань мов (А1, А2, В1, В2, С1, С2) з використанням найсучасніших матеріалів і методик.

3.

У роботі з дітьми та дорослими викладачі використовують індивідуальний та комплексний інтегрований підхід до викладання польської мови, історії та культури Польщі.

4.

Заняття для осіб, які готуються до отримання Карти Поляка проводяться польською мовою у формі лекцій і розмовних клубів. Їх відвідують учнів, які вже засвоїли польську мову на рівні, не нижчому А1.Тематика занять широко охоплює коло питань, які може задати консул під час співбесіди. Це теми про найбільш важливі історичні події Польщі, всесвітньо відомих поляків, про культуру та традиції польського народу.

5.

Безкоштовне відвідування розмовних клубів для студентів нашої школи

6.

Видача міжнародного сертифікату відповідно до вимог Європейської сертифікаційної комісії CEF, який також визначається МОН України для подальшого навчання або працевлаштування як у країні, так і за кордоном

Як проходить навчання:

Юрій Ковальський

Скоро буде рік як записався на курси польської мови. Мене приємно вразила компентентність персоналу. Вивчити іноземну мову з цими людьми це дійсно реально. Рекомендую дорослим і дітям, які думають про своє майбутнє. P.S. Особам без мотивації буде дуже важко, бо тут серйозний підхід до навчання.

Назар Чаус

Знаю цей навчальний заклад уже не перший рік. Спочатку навчався сам на курсах польської мови, а пізніше і наші діти брали участь у мовних таборах від Репетиторського центру Акцент. Враження у всіх нас лише найкращі. Особливо подобається, що все чудово організовано і систематично. Відразу видно, що тут працюють професіонали, які люблять свою роботу. Для себе, ми уже визначилися, який навчальний центр найкращий у Львові. Спробуйте і ви!

Елона Войтенко

Ми з чоловіком вивчали польську мову у репетиторському центрі «Акцент». Дуже сподобався індивідуальний підхід до навчання, а також - до кожного з нас зокрема, оскільки ми мали різний рівень знання мови. Для закріплення мовних навичок проводилися щотижневі спік-лаби в групі. Вдячні викладачеві Олені Тарасовій за професіоналізм та добре підібраний навчальний матеріал!

Володимир Худий

Протягом трьох років вивчав польську мову та готувався до ЗНО в "Акценті" - і, як результат, я студент Краківської академії економіки та бізнесу. Хоча я практично щоденно мав заняття в "Акценті", але приходив залюбки, бо почувався як вдома завдяки невимушеній атмосфері. Також з приємністю згадую наші поїздки у рамках розмовного клубу до Кракова і спільні пікніки?. Класна школа!

Віктор Тарасов

Молодці "Акцент"! Дуже радий за вас! Що не стоїте на місці! Що працюєте над якістю викладання, над пошуком новітніх та ефективних методів навчання! Що маєте хорошу бізнес-модель! Добру організаційну структуру! Вибрано правильний напрямок - якість навчання і що головне неухильно цього тримається! В потужних компаніях, що досягли успіху завжди проглядається певний "стержень", або розставлено акцент на одному - Макдональдс на швидкості обслуговування, Apple - на супер якісній техніці, дизайні, хоча вона й не дешева, Zara - швидко впроваджує новинки моди на ринок, АТБ на дешевизні продукції, що продає. А Ви, "Акцент", поставили акцент (smiley) на якості і це дуже мудро, адже люди приходять часто після невдалих вчителів, щоб чогось навчитися, тільки тепер це вже не безкоштовно... І приємно, що Ви ці кошти максимально відпрацьовуєте, хоча багато шкіл не заморочуються цим... Для когось важливіше, щоб були великі групи, щоб більше коштів зібрати, щоб зрізати термін навчання, пройти курс за половину часу... Хто вивчав мову мене зрозуміє, коли й так 'пар з вух йде', а тут вдвічі швидше... Тримайтеся далі обраного курсу! Ви вже здобули нагороду у виборі споживача, а з часом щоразу більше людей це оцінять і це вильється в нових вдячних клієнтів! Люди насправді готові платити за якість! Минув час, коли люди купували дешеве взуття із шкірзамінника, лише тому, що воно дешеве, а воно могло розвалитися через пів року, або й раніше. Як говориться: "Ми не такі багаті, щоб купувати дешеві речі!". Та й викладачі, які відчувать, що це їхній поклик - навчати інших, більш схильні розвиватися разом із сильною компанією, яка має 'міцний хребет'!
Ви робите добру працю! Успіх цей великою мірою є завдяки тому, що засновниця, Олена Романівна, - справді любить свою роботу, сама викладає, працює над собою і розвиває таку любов у своїх працівників!
Успіхів Вам у Вашій праці! Радий, що знайомий з Вами!
Із вдячністю, Ваш колишній учень! Був радий, що навчався, зокрема, в Олени Романівни, тому знаю про що говорю. Отримані знання зараз допомагають мені в моїй роботі, адже працюю в іноземній компанії. Коли починав з Вами був лише керівник, зараз виконую функції генерального директора!
Дякую за допомогу!!! (smiley)
#акцент

Павліна Оленич

Завдяки РЦ «Акцент» розпочала вивчення польської мови. Сподобалось, що заняття мають свою структуру, що допомагає легко освоювати новий матеріал та пригадувати вже вивчений матеріал. Викладач доступно пояснює матерал, знавець своєї справи, а також хороший мотиватор:) Відзначу, що локація школи дуже зручна, адже вул. Ляйнберга знаходиться в центрі, біля зручної транспортної розв'язки. Рада, що навчаюсь тут :)

Олена Заремба

Роботою РЦ ,,Акцент,, дуже задоволена! Відвідуємо заняття цілою сімєю. Діти займаються в Акценті не перший рік (англійська, польська, украінська мови, на канікулах і математикою, історією, фізикою). Сама особисто вивчаю польську мову, під керівництвом Олени Романівни, директора (мега викладач і людина). Слід відмітити, зо дуже грамотно відбувається формування груп! Діти з дітьми, дорослі до дорослих, що мені особисто було важливим. Рекомендую Акцент всім бажаючим вивчити мови ! З повагою, Олена Заремба